Wintent Tente

Wintent Tente Nedir?

Wintent tente, diğer tentelere göre alışılmışın dışında bir modeldir ve geniş bir uygulama alanına sahiptir. Wintent tente, pencerelerde gölgelik oluşturacak şekilde veya estetik katma amacı ile kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Wintent geniş uygulama alanına sahip olup, aynı zamanda estetik ve konforlu gölgelendirme sağlayabilen özel bir tente modelidir. Ev ve iş yerlerinde güvenle kullanılabilir ve 0-180 dereceye kadar kadar hareket kabiliyetine sahiptir. Bu sayede ise istenen her aralıkta kullanılabilir ve ihtiyaca göre gölgelendirme sağlanabilir.

Wintent tente sistemi, pencere kapalı bir halde iken iç aksamını ve kumaşını hava şartlarına karşı korur. Böylece dört mevsim boyunca ürünün mevsimlik bakım ihtiyacı, en alt düzeye iner. Sistem 0 ila 180 derece arasında ayarlanarak, gün ışığı kontrolünü de sağlar.

Wintent Tente Özellikleri

Wintent tenteler, en çok gölgeleme ve pencerelere güzel bir görünüm katmak amacı ile kullanılsa da mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Pencereler kapatıldığında Wintent tentenin iç bileşenleri, kumaşlar için hava şartlarına karşı kapsamlı bir koruma sağlar. Alüminyum enjeksiyon kalıplı parçalar, alüminyum profiller ve plaklar için alüminyum profil paslanmaz çelikten oluşan ankraj cıvataları ve pimleri mevcuttur.

Wintent tente özellikleri arasında güneş ve rüzgar ışığı sensörü seçeneği ile manuel veya uzaktan kumanda ile çalışma özellikleri bulunur. Uygulama alanları ise tahmin edildiğinden çok daha geniştir. Estetik görünümü sayesinde kullanıldığı yaşam alanına oldukça güzellik katar. Tüm bunların yanında kolayca gölge alan oluşturma imkanı sunar. Wintent sistemlerinin kullanımı ve bakımı da bir hayli basittir. Üstelik birçok ürüne göre çok daha ekonomiktir.

Wintent Tente Avantajları

Wintent tente avantajları denildiğinde akla ilk gelen 0 ile 180 derece arasında açılıp kapanabilme özelliği olacaktır. Bu işlevin kullanılması sayesinde kullanıcılar, kendi tercihlerine göre olan renklendirmeyi de yapabilir. Ürün, işlevselliğin beraberinde şık bir görünüm kazandırmayı da garanti etmektedir. Bu sayede yaşam alanlarınız çok daha modern bir hale gelir.

Wintent tente sistemleri kapatıldığında her zamankinden daha az yer kaplar. Kademeli olarak ayarlanabilir ve eğilebilir; bu da wintent tentenin en işlevsel özelliklerinden biridir. İstenildiği takdirde ürün, uzaktan kumandalı motor yardımı ile otomatik olarak kullanılabilir. Bunun yanında farklı desen ve renk seçeneklerinin olması da ürünü, kullanıcılar için çok daha cazip bir hale getirir.

Wintent Tente Kullanım Alanları

Wintent tente kullanım alanları, geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Estetik bir renklendirme sistemi olan Wintent’in içerisinde bulunan mevcut kollar, düz veya katlanabilir özellikte olabilir. Wintent model tenteler ofislerde, evlerde, işyerlerinde ve dahası mağazalarda rahatça kullanılabilir. Üstelik bu tente modelinde renklendirmeyi dilediğiniz gibi yapma imkanınız da mevcuttur.

Wintent tente sistemleri, villa, yazlık ev, apartman, kafe ve restoran gibi birçok yerde kullanmaya uygun olan, oldukça işlevsel bir üründür. Wintentler ağırlıklı olarak çeşitli pencerelerin üst kısmında gölgelik olarak kullanılmasının haricinde yağmuru engelleme özelliğine de sahip olan ürünlerdir. İşyerlerinin balkonları ve dükkanların pencerelerinde de yine aynı şekilde kullanılabilir.

wintent tente

  İsim Soyisim
  E-Mail Adresi
  İletişim Numaranız
  Şirketiniz

  İlinizi Seçin

  Tam Adresiniz
  Seçilen Ürün:
  (Montaj sadece İstanbul içi içindir.)
  wintent tente
  Hotline