Warning: Invalid "memory_limit" setting. Invalid quantity "634534432442343234786M": value is out of range, using overflow result for backwards compatibility in /home/imkbran1/public_html/wp-includes/default-constants.php on line 69

Warning: The magic method GAINWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/imkbran1/public_html/wp-content/plugins/ga-in/gainwp.php on line 78
Sabit Tente | İmk Branda Reklam

Sabit Tente

Sabit Tente Nedir?

Sabit Tente, özellikle kafe, restoran, dükkan, mağaza ve iş yeri gibi mekanların giriş kısımlarına yerleştirilen, hareket etmeyen ve sabit bir mekanizmaya sahip olan tente modelidir. Sabit Tenteler, kullanıldığı alanı güneş ve yağış gibi olumsuz hava şartlarından korurlar. Daha çok koruma işlevi için kullanılan sabit tenteler, aynı zamanda mekana hoş bir hava da katar. Hatta bazı müşteriler yalnızca dekor amaçlı olarak sabit tente kullanmayı tercih eder.

Sabit Tenteler, dış mekanlarda vitrin önlerine, pencere kenarlarına ve kapı üstlerine yapılan, uygulandığı alana yüksek koruma ve estetik bir görünüm sağlama işlevi olan ürünlerdir. Yaşam alanlarını renklendirerek oldukça şık görünmelerini sağlayan Sabit Tente, uygulamasının kolay olması sebebi ile sıkça tercih edilir. Sabit tentenin diğer tente modellerinden tek farkı, hareketli bir mekanizma ile değil belirli bir alana sabitlenerek kullanılmasıdır.

Sabit Tente Kullanım Alanları

Sabit tente kullanım alanları oldukça fazla olan tente modellerinden biridir. Sabit tentenin en fazla kullanıldığı alanlar:

 • Bahçeler
 • Restoranlar
 • Kafeler
 • Teraslar
 • Küçük İşletmeler
 • Otel girişleri
 • Tiyatro ve sinema girişleri olarak sıralanabilir.

Sabit Tente Modelleri

Sabit tente modelleri, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde üretilebilir. Model seçimindeki en önemli unsurlar müşterinin talepleri, tentenin uygulanacağı alanın mimari yapısı ve dekoratif özellikler olarak sıralanabilir. Bazı mekanlarda daha düz ve sade tasarımlı sabit tenteler tercih edilirken, özellikle kafe, restoran, otel gibi mekanların girişlerinde daha gösterişli ve bombeli sabit tentelerin kullanımı tercih edilir.

Sabit tenteler, kullanılacak olan alanın ölçülerine göre farklı ebatlarda üretilebilir. Üstelik çok hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Mimari planlara uygun şekilde tasarlanabilen sabit tenteler, yaşam alanını çok daha gösterişli ve şık bir mekana dönüştürür. Ayrıca mekanların girişinde oluşan şık, zengin ve zarif görünümler, işletmeye itibar kazandırır ve mekanın müşterilerin aklında kalıcılık oranını arttırır. Sabit tentelerin bu kadar çok tercih edilmesindeki başlıca sebepler:

 • Uygun fiyatlı olması
 • Renk ve tasarım çeşitliliğine sahip olması
 • Kolayca uygulanabilmesi ve
 • Şık, modern ve estetik görünüm katması olarak sıralanabilir. Yaşam alanlarına üstün konfor imkanı sunan sabit tente sistemleri, uygulandığı alanı renklendirerek çok daha şık, modern ve zarif bir mekan haline getirir.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente fiyatları, diğer tente modellerinde olduğu gibi uygulanacağı alanın ölçümleri sonucunda belirlenir. Sabit tentenin fiyatını belirleyen en önemli etkenlerden biri de, tentede kullanılacak olan kumaşın kalitesidir. Kolay uygulanabilir olması ile sıkça tercih edilen sabit tenteler, birçok farklı renk ve desen çeşidine sahiptir. İşçilik miktarı çok fazla olmadığı için oldukça uygun fiyatlara üretilebilen sabit tente çeşitleri, müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine göre farklı özelliklerde üretilebilir.

Kullanıldığı mekana kazandırdığı yüksek koruma ve estetik görünüm dışında, uygun fiyatlara sahip olması da sabit tentelerin sıkça tercih edilmesindeki sebeplerden biridir. Günümüzde modern mimari projeler ile inşa edilen binaların kapı girişlerinde ve pencerelerinde sabit tenteler sıkça kullanılır. Bu sayede güneş ve yağmur gibi dış etkilere karşı koruma sağlanır. Birbirinden renkli ve modern tasarımlı sabit tentelere sahip olan mekanlar, bulundukları çevrenin güzelleşmesine de büyük katkı sağlar.

sabit tente

  İsim Soyisim
  E-Mail Adresi
  İletişim Numaranız
  Şirketiniz

  İlinizi Seçin

  Tam Adresiniz
  Seçilen Ürün:
  (Montaj sadece İstanbul içi içindir.)
  sabit tente fiyatları
  Hotline