Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Nedir?

Mafsallı Tente, ülkemizde sıkça tercih edilen tente modelleri arasında yer alır. Bunun en büyük nedeni kaliteli yapısı ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Mafsallı tente adını, eklem anlamına gelen mafsal kelimesinden alır. Birbirine geçebilen parçaların farklı şekillerde açılması ve dönmesi şeklinde çalışan mafsallı tenteler, birçok farklı tasarım, renk ve özellikte üretilir. Bu sayede her müşteriye hitap eden mafsallı tente modeli mevcuttur.

Mafsallı Tente Sistemi

Tente ve brandalar, güneş, yağmur, kar ve rüzgardan korunmamızı sağlayarak, hayatımızı oldukça kolaylaştıran ürünler arasındadır. Mafsallı tente, genel olarak dış mekanlarda kullanılan tente modellerinden biridir. Mafsal adı verilen eklem benzeri mekanizması sayesinde tente, istendiği vakit kolayca açılıp kapatılabilir. Oldukça kullanışlı bir tente modeli olan Mafsallı tenteler, kullanıldığı mekanlarda rahat ve konforlu bir yaşam sunar. Ayrıca mafsallı tentelerin birbirinden şık modelleri, kullanıldığı ev, bahçe veya iş yeri gibi tüm alanlara estetik bir görünüm katılmış olur.

Mafsallı Tente Sistemleri, her renk ve modelde üretilebilir. Tentenin aksamlarında elektrostatik toz boya kullanılarak, müşterinin tercih ettiği renkte üretim yapılabilir. Dayanıklı alüminyum döküm aksamlarından yapılan Mafsallı Tenteler, uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kolay kullanım imkanı sağlayan mafsallı tente modeli, hem kişilerin hem de işletmelerin vazgeçilmezleri arasındadır. Saçak kısımlarının markalara ayrılabilmesi sayesinde firmaların logo ve adı için mükemmel bir reklam seçeneğidir.

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı Tente özellikleri arasında güneşe ve yağmura karşı koruyucu olması ilk sırada sayılabilir. Özellikle balkon ve bahçelerde kullanılan Mafsallı Tente, kafe ve restoran gibi işletmeler tarafından da sıkça tercih edilen tente modellerinden biridir. İşlevsel olduğu kadar estetik bir tasarıma da sahip olan mafsallı tentenin başlıca özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • Güneş ve rüzgar sensörü
 • Motorlu çalışma mekanizması
 • Su geçirmeyen özel akrilik kumaş
 • Uzaktan kumandalı sistem
 • Farklı ölçü, renk ve tasarımlar
 • Alüminyum profiller, enjeksiyon döküm parçalar
 • Paslanmayan cıvatalar ve bağlantılar
 • İsteğe bağlı olarak hazırlanan eğim

Mafsallı Tente Avantajları

Mafsallı Tente avantajları oldukça fazla olan tente modellerindendir. Evde kullanılacak mafsallı tente sayesinde sade görünümlü balkonlara şık ve enerjik bir hava katılabilir, bu sayede balkonun çok daha güzel bir görünüme sahip olması sağlanabilir. Ayrıca önceden işletme ve evlerde kış bahçesi atmosferi yaratmak isteyenlerin tercihi PVC kaplama olurken, artık çok daha modern ve gösterişli bir tasarıma sahip olan Mafsallı tenteler tercih edilmektedir. Bu sayede tentenin kullanıldığı ortamda şık ve konforlu bir alan yaratılmış olur.

Mafsallı Tenteler, güneş ve yağmur gibi dış etkenlere karşı tam koruma sağlar. Son derece güvenli olan Mafsallı tente sistemleri, oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilir. Bu sayede uzun yıllar boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadan güvenle kullanılabilir. Mafsallı tenteler sayesinde insanlar, kış ya da yaz fark etmeden sevdikleri ile keyifli vakitler geçirebilir.

mafsallı tente

  İsim Soyisim
  E-Mail Adresi
  İletişim Numaranız
  Şirketiniz

  İlinizi Seçin

  Tam Adresiniz
  Seçilen Ürün:
  (Montaj sadece İstanbul içi içindir.)
  mafsallı tente fiyatları
  Hotline