Kasetli Tente

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente, mafsallı diğer bir deyişle kollu tentelerin kullanıma müsait olduğu her yerde kullanılabilir. Kaset sistemi aracılığı ile kumaş iç tarafa toplanırken, kapalı konuma getirildiğinde iklim ve çevre şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Olumsuz hava şartları ile birlikte aşınmaz veya kir tutmaz. Kapalı konumda iken binanın mimari havasını daha da modern bir yapıya kavuşturur.

Kasetli Tente Kullanımı

Kasetli tente sitemini, içerisinde gizli bir kaset sistemi olan tente modeli olarak tanımlamak oldukça mümkündür. Gizli mekanizmaya sahip olan kasetli tente sistemi, hem işlevsel hem de estetik tente modelleri arasında ilk sırada yer alır.

Kasetli Tente Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Kasetli tente modelleri, çok pratik kullanım fonksiyonlarına sahiptir. Tentenin kumaşı, kaset sisteminin içine doğru toplanarak açılıp kapanırken, mekanizması sayesinde kumaşın üzerinde biriken pislikler sıyrılır ve tentenin daha temiz saklanması sağlanır. Kasetli tente modelleri, hem yaz hem de kış aylarında sizi yalnız bırakmayacak ve kullanımı iki mevsimde de mümkün olan tente modelleridir.

Tente çeşitleri arasında yer alan kasetli tente, birçok özelliği sayesinde sıkça tercih edilen bir modelidir. Kasetli tente özellikleri, şu şekilde sıralanabilir:

 • Tente modelleri arasında en gelişmiş ve modern görünüme sahip olan modeldir.
 • Kullanılan kumaşın kalitesi ve sistemin sağlamlığı sayesinde en olumsuz etkenlere karşı bile yüksek koruma gösterir.
 • Estetik görünümünden dolayı dekoratif olarak da tercih edilmektedir.
 • Kasetli tentelerin en önemli özelliği, kapalı bir halde iken minimum seviyede yer kaplaması ve açıldığında istenildiği kadar uzayabilmesidir.

Kasetli Tente Kullanım Alanları

Kasetli tente kullanım alanları, hem koruma özelliği hem de modern tasarımı sayesinde oldukça fazladır. Kasetli tenteler havuz başlarında, balkonlarda, teraslarda, iş yerlerinde ve dahası birçok istenilen alanda kolay bir şekilde kullanılabilir. Kasetli tenteler aynı zamanda;

 • Küçük işletmelerde
 • Kafelerde
 • Restoranlarda ve
 • Dairelerde sıkça tercih edilen tente modeli olarak ön plana çıkar.

Kasetli tente ve ihtiyacınız olan tüm tente modelleri için İMK Tente ile istediğiniz zaman iletişime geçebilir; geniş ürün yelpazemiz ve avantajlı fiyat fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kasetli Tente Avantajları

Kasetli tente avantajları ve müşteri beklentilerine uygun olarak tasarlanması sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görür. Farklı renk ve desenlerde üretilen kasetli tenteler, güneşin etkenlerinden koruma sağladığı gibi rüzgarlı ve yağmurlu havalarda da mekanlarda yüksek koruma sağlar.

Kasetli tente, üstün koruyucu fonksiyonları sayesinde yıpranma, solma gibi etkenlere karşı da dayanıklılık gösterir. Kasetli tente kullandığınızda güneşin yakıcı etkilerden korunurken, kötü hava şartlarından etkilenmeden mekanınızı işletmeye devam edebilirsiniz.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları, her bütçeye hitap eden avantajlı fiyatlardır. Çeşitliliğinin yanı sıra modern bir mekan oluşturmak isteyen kurumsal ve bireysel işletmeler tarafından tercih edilen kasetli tente modeli, uygun fiyatları ile alıcıların ilgisini çekmektedir. Kasetli tente modellerinde fiyatlar, tentenin kullanılacağı alanın ebatlarına göre farklılık gösterir.

kasetli tente

  İsim Soyisim
  E-Mail Adresi
  İletişim Numaranız
  Şirketiniz

  İlinizi Seçin

  Tam Adresiniz
  Seçilen Ürün:
  (Montaj sadece İstanbul içi içindir.)
  kasetli tente
  Hotline