Sultangazi̇ Brandacı

Sultangazi Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Sultangazi Branda Nedir?

Branda, saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir. Branda kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur.Bu daSultangazi Brandaihtiyacının her geçen gün daha fazla artmasına neden olur.

Brandanın, bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Sultangazi Branda modelleriarasında arasında yer alanşeffaf branda-kış bahçeleri, iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalınbrandakumaşından üretilmiş branda modelidir.Yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır.

Sultangazi Branda Nerededir?

Sultangazi,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Nüfusu 266 binden fazla olan ve ticaret ve hizmet sektöründe çalışanların ağırlıklı olduğuSultangaziilçesinde, her geçen gün yeni kafeler, restoranlar gibi tentenin sıkça kullanıldığı işletmeler açılmaktadır.

İMK BrandaolarakSultangazibölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Sultangazi branda

Sultangazi Branda Kullanım Alanları

Sultangazi’de Branda’nın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar

  • Kafeler
  • Restoranlar
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları olarak sıralanabilir.

Sultangazi Branda kullanım alanlarıoldukça geniştir.Sultangazi Branda kullanım alanları, fazla olması ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu kanıtlar.

Brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir.

Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

Sultangazi Branda Özellikleri

Brandalar, işletmelerde kullanıldığında mekanı olumsuz hava koşullarından koruduğu gibi, işletmeye estetik ve modern bir görünüm katarak, müşterilerin ilgisini çekmekte oldukça etkilidir.Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir.

Sultangazi Şeffaf Branda faydaları arasında ilk sırada, kötü hava koşullarında bile bahçenizi kullanmaya devam edebilmek gelir. Bahçeniz için şeffaf branda kullanarak, olumsuz hava koşullarında bile bahçenizi rahatınızdan ödün vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güvenilir Sultangazi Branda Firması

Sultangazi Branda Firması, kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi mekanlarda, alanları birbirinden ayıran şeffaf bir duvar görevi üstlenen brandalar üretir. Şeffaf branda sayesinde dış mekanlar her mevsim olumsuz hava şartlarından korunarak, kullanılmaya devam edilir.

Ayrıca, şeffaf brandanın farklı renk ve model seçenekleri sayesinde kullanılan ortama şık ve estetik bir görünüm katılır.

Sultangazi Brandakullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve olumsuz hava şartlarından korunmak isterseniz,İMKBranda’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı brandaları arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Branda Bilgileri

Hotline