Şi̇şli̇ Brandacı

Şişli Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Şişli Branda Nedir?

Branda,saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir.Branda,kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur.Şişli Branda,otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir.

Şişli Branda Modelleriarasında yer alanşeffaf branda ve kış bahçeleri,iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmişbrandamodelidir.Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur.Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir.

Bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.

Yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Şişli branda

Şişli Branda Kullanım Alanları

Şişli’de Brandanın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar:

  • Kafeler
  • Restoranlar
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları

Şişli Branda kullanım alanlarıoldukça geniştir.Şişli Branda kullanım alanlarınınfazla olması ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu kanıtlar.Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür.

Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

Şişli Branda Nerede Bulunur?

Şişli,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Nüfusu 266 binden fazla olan ve ticaret ve hizmet sektöründe çalışanların ağırlıklı olduğu Şişli ilçesinde, her geçen gün yeni kafeler, restoranlar gibi tentenin sıkça kullanıldığı işletmeler açılmaktadır. Bu daŞişli Brandaihtiyacının her geçen gün daha fazla artmasına neden olur.

İMK Branda Reklamolarak Şişli bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Şişli Branda Özellikleri

Şişli Şeffaf Branda Avantajları arasında ilk sırada, kötü hava koşullarında bile bahçenizi kullanmaya devam edebilmek gelir. Bahçeniz için şeffaf branda kullanarak, olumsuz hava koşullarında bile bahçenizi rahatınızdan ödün vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Brandaların Faydası, işletmelerde kullanıldığında mekanı olumsuz hava koşullarından koruduğu gibi, işletmeye estetik ve modern bir görünüm katarak, müşterilerin ilgisini çekmekte oldukça etkilidir.

Güvenilir Şişli Branda Firması

Şişli Şeffaf Branda Firması, kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi mekanlarda, alanları birbirinden ayıran şeffaf bir duvar görevi üstlenen brandalar üretir. Şeffaf branda sayesinde dış mekanlar her mevsim olumsuz hava şartlarından korunarak, kullanılmaya devam edilir.Ayrıca, şeffaf brandanın farklı renk ve model seçenekleri sayesinde kullanılan ortama şık ve estetik bir görünüm katılır.

Şişli Brandakullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve olumsuz hava şartlarından korunmak isterseniz,İMKBranda’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı brandaları arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Şişli Branda Bilgileri

Hotline