Sarıyer Brandacı

Sarıyer Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Sarıyer Branda Nedir?

Branda kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. Üstün özelliklerine rağmen maliyeti de oldukça azdır. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Sarıyer Branda Firmasınınürettiği branda modelleri işletmelerde kullanıldığında mekanı olumsuz hava koşullarında koruduğu gibi, işletmeye şık ve modern bir görünüm katar ve müşterilerin ilgisini çekmekte oldukça etkilidir. 

Brandalar, yalnızca kötü hava şartlarına karşı değil, dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Brandaların, avantajları arasında ilk sırada, kötü hava koşullarında bile bahçenizi kullanmaya devam edebilmek gelir. Branda, saydam kaplama özelliği olan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir. 

Branda, bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.  

Bahçeniz için kış bahçesi brandası kullanarak, kötü havalarda da bahçenizin oturma yerlerini rahatınızdan ödün vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Brandalar ile açık alanların kullanılması, en kötü havalarda bile mümkün olur. Yanlarındaki fermuarlar sayesinde istenirse kapalı olarak da kullanılabileceği gibi fermuarları açılarak, açık alan oluşturulabilir. 

Ayrıca, kış bahçesi için birçok renk seçeneği vardır. Birbirinden modern ve estetik tasarımları ile kullanıldığı alana şık bir görünüm kazandırır.

Sarıyer Branda Nerede Bulunur?

Sarıyer’de brandalar, otel, restoran, dahası kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine uygun fiyatlara tercih edilebilen brandalar vardır. Branda, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir. 

Branda genel olarak işletmeler de tercih edilse de, yazlık mekanlarda da sıkça tercih edilir. İsterseniz evlerinizde, isterseniz restoranlarınızda ya da kafelerinizde kullanabilmeniz mümkündür. Şeffaf branda kullanıldığı alana şık tasarımları ile uyum sağlar.

Eğer işletme sahibi iseniz, açık alanları da her mevsim kullanmaya devam edebilmek için şeffaf branda kullanmak çok doğru bir tercihtir. Çünkü birçok müşteri genellikle oturmak için şeffaf brandanın olduğu yeri tercih eder.

Konfor ve ısı yalıtımı sağlayan brandalar, uygulandığı mekanın estetik bir görünüme kavuşmasında çok etkilidir. İç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmiş olması şeklinde sıralanabilir. Yapımında kullanılan şeffaf mika, çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılan bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. 

Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Sarıyer Branda Kullanım Alanları

  • Otel
  • Kafe
  • Restoran
  • Villa
  • Bahçeli evler

Sarıyer branda

Sarıyer Branda Nereden Alınır?

İmk Branda Reklam, Sarıyer ilçesi sınırları içerisinde sizi kötü hava koşullarından koruyan kaliteli branda modelleri üretir. Sarıyer’de Branda kullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve olumsuz hava koşullarından korunmak isterseniz, İMK Branda’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı brandaları arasında tercih yapabilirsiniz. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Branda Bilgileri

Hotline