Mecidiyeköy Dijital Baskı – Mecidiyeköy Ozalitçi / Copy Center Merkezi

Mecidiyeköy Dijital Baskı, Dijital Baskı Merkezi firması İmk Branda Reklam ile bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Mecidiyeköy Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?

Mecidiyeköy Dijital baskı, ortamda görsel ve metinlerin çoklu materyaller üzerine basılması olarak tanımlanabilir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapabilmenizi sağlayan onlarca farklı yöntemlerden sadece bir tanesidir. Çoğunlukla küçük çaplı baskılar için tercih meselesi olan dijital baskı, diğer baskı çeşitlerine göre daha maliyetli ancak daha hızlı olan bir yöntemdir. Dijital baskı ve diğer baskı çeşitleri arasında farklılıklar bulunmaktadır.

Mecidiyeköy Dijital Baskı ve ofset baskı arasında olan en büyük farklılık, dijital baskı kullanılırken baskı kalıplarını değiştirmenin mecburi olmamasıdır. Ofset baskı makinelerinde baskının kalıpları sürekli olarak değiştirilmelidir ve bu işlemlerin bir yarısı manuel olarak yapılmalıdır. Bu, ofset baskı için baskı süresini dijital baskıya göre daha da uzatır. Seri olarak yapılmak istenen baskılar için dijital baskı en ideal olan baskı çeşididir. Dijital baskı eğer değişiklik yapılmak istendiğinde değişikliğe karşı daha esnektir.

Mecidiyeköy Dijital Baskı Özellikleri

Mecidiyeköy, Türkiye’nin en önemli şehirlerinin başında gelen İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı olan tarihi bir semtidir. Nüfusu 22 binden fazla olan Mecidiyeköy ilçesinde her geçen gün dijital baskı ihtiyacı artmaktadır. İşte, firmamız bu ihtiyacı olabilecek en iyi şekilde gidermektedir.

Mecidiyeköy Dijital Baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğidir. Kendisinden sonra gelen baskı yöntemlerine göre çok daha pratik, esnek ve hızlıdır. Ofset baskıya göre daha hızlı baskı sürecine sahip olması ve ofsette kullanılan metal parça ya da kalıpların olmaması nedeniyle tercih edilir. Ayrıca gün geçtikçe düşen dijital baskı maliyetleri de bu sistemin yaygınlaşmasında oldukça rol oynamıştır.

Mecidiyeköy Dijital Baskı, daha derin bir detay ile dijital yapılanan ortamların, birden fazla sağlayıcı desteği ile beraber işlenerek, kumaş, bez, kağıt, folyo, cast folyo, mesh, delikli branda, vinly, one way vision gibi maddelere uygulama tekniğidir.

Mecidiyeköy Dijital Baskı Avantajları

Mecidiyeköy Dijital baskı işleminde basım sayısı arttıkça maliyet tutarı da artar. Kısıtlı bir zamanınız varsa ve bir an önce baskı işinizi yetiştirmek istiyorsanız, ofset baskı yerine dijital baskıyı, kullanmak işi tamamlama zamanınıza ciddi anlamda avantaj kazandıracaktır. Eğer ofset baskıyı tercih edecek olursanız, dijital baskı kadar hızlı olmayabilir ve yetiştirmek istediğiniz baskıları dijital baskıda olduğu kadar hızlı elde edemeyebilirsiniz. Bu noktada dijital baskının ne kadar hızlı olduğu kolayca anlaşılır ve hız konusunda diğer baskı çeşitlerinin önüne geçerek, onları eler.

Mecidiyeköy Dijital Baskı kullanımı size oldukça büyük avantajlar sağlar. Dijital baskının avantajlı durumlar yarattığı baskı adedi, baskı türü, tasarım esnekliği, baskı kalitesidir. Bunların arkasından gelen avantajlar şu şekildedir:

  • Zaman sıkıntısı yaşıyorsanız işi bitirmekte önemli bir hız kazandırır.
  • Üretim kapasitesini yüksek ölçülere çıkarır.
  • Daha esnek bir tasarım süreci sunar.
  • Diğer baskılara oranla daha az kimyasal kullanılır.

Mecidiyeköy Dijital Baskı Firması

Mecidiyeköy Dijital Baskı Firması olarak hizmet veren İMK Dijital Baskı, sektörde lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kaliteli ürünleri, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve işinde uzman kadrosu ile hizmet veren Mecidiyeköy Dijital Baskı, müşterilerinin dijital baskı ihtiyaçlarını, en hızlı ve kaliteli şekilde en uygun fiyat garantisi ile karşılar.

İstanbul/Mecidiyeköy Dijital Baskı Bilgileri

Hotline