Maslak Brandacı

Maslak Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Maslak Branda (Şeffaf Branda)

Maslak Branda

Maslak Branda, saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir. Maslak branda kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.

Maslak Branda Nedir?

Maslak Branda, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılma imkanı sunan ve saydam kapanma özelliğine sahip olan çadır sistemi olarak tanımlanabilir. Kış bahçesi, bölmeler arasında şeffaf duvar işlevi gören ve manuel olarak toplanabilen fermuarlı branda modelidir. Şeffaf brandalar, hızlı kurulur ve kolayca taşınabilir.Maslak Branda modelleri arasında yer alan şeffaf branda kış bahçeleri,iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmiş branda modelidir. Yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Maslak Branda Çeşitleri

Maslak Branda ve sektörde iki şekilde de söylenmekte olan vinil baskı, esasen aynı ürünlerdir. Branda malzemesini çeşitlendiren Avrupa branda ve Çin brandadır. Avrupa branda gramaj olarak daha kalın bir malzemedir. Bu branda çeşitleri de fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Avrupa vinil kalitesinden ötürü Çin viniile göre pahalılaşırken, Çin vinil ise malzemesinden ötürü Avrupa vilinden daha ucuzdur. Kişi kaliteden daha çok fiyata önem veriyor ise Çin vinil tercih edilebilir. Fakat kişinin önem verdiği şey kalite ise ve fiyatı konusu ikinci planda ise o zaman tercih etmesi gereken Avrupa vinil olanıdır.

Maslak Branda çeşitlerinin kalın olması, Çin brandaya göre fiyatın daha pahalı olmasına sebebiyet vermektedir. Fakat branda uzun süreli olarak kullanılacak ise dayanıklılık bakımından Avrupa vinil kullanmak daha iyi bir tercihtir. Çin Branda gramaj olarak Avrupa vinile nazaran daha ince malzemeden oluşur. Kısa süreli bir kullanım ve uygun fiyat istenildiğinde ise Çin vinil kullanmak daha mantıklı ve karlı bir karar olur.

Maslak Branda Nerelerde Kullanılır?

Maslak,İstanbul’unSarıyerilçesine bağlı,İstanbul Boğazı‘nın Rumeli yakasında yer alan bir sahil semtidir. Maslak, İstanbul Boğazı’nın batısında, her geçen günMaslak brandaihtiyacı artmaktadır.İMK Brandaolarak Maslak bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Maslak Brandakullanım alanları oldukça geniştir. Brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

Maslak Brandakullanım alanları, fazla olması ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu kanıtlar. Brandanın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar:

  • Kafe
  • Restoran
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları

Maslak branda

Maslak Branda İMK Branda Reklam’da

Maslak Branda Firması olarak işini severek yapan ve alanında uzman personel kadrosu ile sizlere en güvenilir şeffaf branda seçeneklerini sunan firmamız, üretimlerinde yüksek kaliteyi prensip edinir. Bu sayede en sağlam ve dayanıklı kış bahçesi modellerini, en uygun fiyat garantisi ile sizlerin beğenisine sunuyor, söz verdiğimiz sürede iş teslimi yaparak güveninizi kazanıyoruz. Birbirinden şık ve dayanıklı şeffaf branda kış bahçesi modelleri için İMK Branda ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Maslak Branda Bilgileri

Hotline