Warning: Invalid "memory_limit" setting. Invalid quantity "634534432442343234786M": value is out of range, using overflow result for backwards compatibility in /home/imkbran1/public_html/wp-includes/default-constants.php on line 69

Warning: The magic method GAINWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/imkbran1/public_html/wp-content/plugins/ga-in/gainwp.php on line 78

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: quantifier does not follow a repeatable item at offset 7 in /home/imkbran1/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/replace-variables/class-post-variables.php on line 543

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: quantifier does not follow a repeatable item at offset 7 in /home/imkbran1/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/replace-variables/class-post-variables.php on line 543
Kağıthane Brandacı | İmk Branda Reklam
Warning: preg_match_all(): Compilation failed: quantifier does not follow a repeatable item at offset 7 in /home/imkbran1/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/replace-variables/class-post-variables.php on line 543

Kağıthane Brandacı

Kağıthane Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Kağıthane Branda Nedir?

Branda, bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; Basit kurulumu ile kolayca taşınır. Kağıthane Branda, saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsimde açık havalar ve kapalı havalar için kullanılabilen ışık ve soğuktan korunmayı sağlayan modern çadır ve tente gibi sistemleridir.  Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur.

Brandalar, işletmelerde kullanıldığında mekanı olumsuz hava koşullarından koruduğu gibi, işletmeye estetik ve modern bir görünüm katarak, müşterilerin ilgisini çekmekte oldukça etkilidir. Şeffaf brandanın farklı renk ve model seçenekleri sayesinde kullanılan ortama şık ve estetik bir görünüm katılır. 

Kağıthane brandacı

Kağıthane’de Branda Kullanım Alanları

Kağıthane’de Branda kullanım alanları oldukça geniştir. Kağıthane bölgesinde brandaların bu kadar tercih edilmesi ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğu net bir şekilde anlaşılabilir.

Kağıthane Branda’nın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar:

 • Kafe
 • Restoran
 • Ev
 • Yardım çadırları
 • Şantiye çadırları
 • Afet çadır brandaları

Kaliteli Kağıthane Branda Çeşitleri

Kağıthane Branda Çeşitleri kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. 

Branda sayesinde dış mekanlar her mevsim olumsuz hava şartlarından korunarak, kullanılmaya devam edilir. Brandalar arasında ilk sırada, kötü hava koşullarında bile bahçenizi kullanmaya devam edebilmek gelir. Bahçeniz için şeffaf branda kullanarak, olumsuz hava koşullarında bile bahçenizi rahatınızdan ödün vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Olası afetlere karşı dayanıklılığı ile bilinen brandaların kullanımı günümüzde oldukça fazla artmıştır.

Her yaşam alanına uyum sağlayan branda çeşitleri ile evinizin, iş yerinizin ve kurumlarınızın çok daha şık gözükmesi ve olası hava olaylarından korunmak için sıkça tercih edilir. Brandaların; Su geçirmez branda, şeffaf branda, ısı geçirmez branda gibi birkaç modeli de vardır.

Kağıthane Branda Nerede Bulunur?

Kağıthane, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Nüfusu 266 binden fazla olan ve ticaret ve hizmet sektöründe çalışanların ağırlıklı olduğu Kağıthane ilçesinde, her geçen gün yeni kafeler, restoranlar gibi tentenin sıkça kullanıldığı işletmeler açılmaktadır. Bu da Kağıthane’de branda ihtiyacının her geçen gün daha fazla artmasına neden olur. 

İMK Branda Reklam olarak Kağıthane bölgesinin branda ihtiyacını, büyüyen talep artışı sonrasında en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Kağıthane bölgesinde yaşayan kişilerin çoğu branda almak için İmk Branda Reklam’ı seçmektedir.

Kağıthane Branda Firması Neden Tercih Edilir?

 1. İmk Branda Reklam, kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi mekanlarda, alanları birbirinden ayıran şeffaf bir duvar görevi üstlenen brandalar üretir.
 2. Kağıthane’de brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir.
 3. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. 
 4. En çok tercih edilen brandalar arasında yer alan şeffaf branda, iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmiş bir branda modelidir. 
 5. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir. 
 6. Brandanın yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır.
 7. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Kağıthane Dayanıklı Branda Avantajlarından Yararlanın!

Kağıthane’de Branda kullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve olumsuz hava şartlarından korunmak isterseniz, İMK Branda Reklam’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı brandaları arasından tercih yapabilirsiniz. 

Siparişinizin ardından ekiplerimiz bulunduğunuz adrese geldikten sonra ürününüzün montajını ve kurulumunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. 

Son derece dayanıklı, yerli üretim branda ve şeffaf branda ürünlerimizi yaşam alanlarınızda her türlü ihtiyacınız için kolayca kullanabilirsiniz. Kolay kurulur, açılır ve kapanır modellerimizi şimdi sipariş verebilirsiniz.


Kağıthane Tente Modellerini de incelemek ister misiniz?

Kağıthane Tente Çeşitleri

Kağıthane Branda Bilgileri

Hotline