İsti̇nye Brandacı

İstinye Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

İstinye Branda Nerelerde Kullanılır?

İstinye Branda, saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir. İstinye branda kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.

İstinye Branda Özellikleri

İstinye, İstanbul’unSarıyerilçesine bağlı,İstanbul Boğazı‘nın Rumeli yakasında yer alan bir sahil semtidir. İstanbul Boğazı’nın batısında yer alan İstinye’de, her geçen gün Sarıyer Branda ihtiyacı artmaktadır. İMK Branda olarak İstinye bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

İstinye Branda modelleri arasında yer alan şeffaf branda-kış bahçeleri, iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmiş branda modelidir. Yapımında kullanılan şeffaf mika, çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

İstinye branda

İstinye Branda Kullanım Alanları

İstinye Branda kullanım alanları oldukça geniştir. Brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

İstinye Branda kullanım alanları, fazla olması ile ne kadar kaliteli bir ürün olduğunu adeta kanıtlar. Brandanın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar:

  • Kafe
  • Restoran
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları

İstinye Kış Bahçesi Firması

İstinye Şeffaf Branda Kış Bahçesi Firması, dayanıklı olması sayesinde sizin kötü hava koşullarından koruyan kaliteli şeffaf branda modelleri üretir. Şeffaf brandalar, yalnızca kötü hava şartlarına karşı değil, dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Konfor ve ısı yalıtımı sağlayan şeffaf brandalar, uygulandığı mekanın estetik bir görünüme kavuşmasında çok etkilidir.

İstinye Şeffaf Branda ile açık alanların kullanılması, en kötü havalarda bile mümkün olur. Yanlarındaki fermuarlar sayesinde istenirse kapalı olarak da kullanılabileceği gibi fermuarları açılarak, açık alan da oluşturulabilir. Ayrıca kış bahçesinin birçok renk seçeneği vardır. Birbirinden modern ve estetik tasarımları ile kullanıldığı alana şık bir görünüm kazandırır.

İstinye Branda Fiyatları

Branda fiyatları, metre kare bazında verilmektedir. Oldukça uygun fiyatlarla satılmakta olup en çok tercih edilen ürün çeşitlerinden birisidir. Brandalar, her ebatta ve ölçüde basılmaya uygundur. Ayrıca branda fiyatları, bazı unsurlara göre belirlenir. Kullanılacak brandanın boyutları, brandanın kalitesi, brandanın asılacağı yer, kuşgözü olarak isimlendirilen asma yerlerinin açılıp açılmaması gibi unsurlara göre fiyat değişiklik göstermektedir.

İstinye Branda İhtiyacınız için İMK Branda

İstinye Branda ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçebilir, en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. İstinye branda modellerimizi internet sitemiz üzerinden inceleyebilir, istediğiniz zaman kolayca satın alabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan birbirinden şeffaf branda kış bahçesi brandalarımızı, her mekanda uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve şık tasarımlı brandaları, en kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstinye Branda Bilgileri

Hotline