Fati̇h Brandacı

Fatih Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Fatih Branda İmkBrandaReklam’da!

Fatih Branda Nedir?

Fatih Branda,saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir.Fatih Brandakullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.

Fatih Branda Nerededir?

Fatih,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Nüfusu 266 binden fazla olan ve ticaret ve hizmet sektöründe çalışanların ağırlıklı olduğu Fatih ilçesinde, her geçen gün yeni kafeler, restoranlar gibitentenin sıkça kullanıldığı işletmeler açılmaktadır. Bu daFatih brandaihtiyacının her geçen gün daha fazla artmasına neden olur.

İMK Brandaolarak Fatih bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Fatih Branda

Fatih Branda Kullanım Alanları

Fatih’de Brandanın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar:

  • Kafeler
  • Restoranlar
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları

Fatih Branda kullanım alanlarıoldukça geniştir. Brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olanşeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

Fatih Branda kullanım alanları, fazla olması ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu kanıtlar.

Fatih Branda Özellikleri

Fatih Branda modelleriarasında arasında yer alanşeffaf branda-kış bahçeleri, iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika vekalın brandakumaşından üretilmiş branda modelidir. Yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Fatih Branda Avantajları

Fatih Şeffaf Branda faydalarıarasında ilk sırada, kötü hava koşullarında bile bahçenizi kullanmaya devam edebilmek gelir. Bahçeniz için şeffaf branda kullanarak, olumsuz hava koşullarında bile bahçenizi rahatınızdan ödün vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Fatih Branda, işletmelerde kullanıldığında mekanı olumsuz hava koşullarından koruduğu gibi, işletmeye estetik ve modern bir görünüm katarak, müşterilerin ilgisini çekmekte oldukça etkilidir.

Güvenilir Fatih Branda Firması

Fatih Branda Firması,kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi mekanlarda, alanları birbirinden ayıran şeffaf bir duvar görevi üstlenen brandalar üretir.Şeffaf brandasayesinde dış mekanlar her mevsim olumsuz hava şartlarından korunarak, kullanılmaya devam edilir.

Ayrıca şeffaf brandanın farklı renk ve model seçenekleri sayesinde kullanılan ortama şık ve estetik bir görünüm katılır.

Fatih Brandakullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve olumsuz hava şartlarından korunmak isterseniz,İMKBranda’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı brandaları arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Branda Bilgileri

Hotline