Eyüp Sultan Cam Giydirme

Eyüpsultan Cam Giydirme firması İmk Branda Reklam ile bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Eyüpsultan Cam Giydirme Nerede Kullanılır?

Eyüpsultan Cam Giydirme, birçok alanlarda kullanılmakta olup, PVC malzemeden üretilmektedir. PVC malzemenin arkasındaki yapışkan, kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Bu farklılık ise ikiye ayrılır. Removable folyolar, yapıştırıldıkları alandan sökülecekleri zaman iz bırakmaz ve kolay sökülür. Permanent yapışkanlı folyolar için bu durum söz konusu değildir. Folyolar tekrar sökülmeye ihtiyaç duyulmayan alanlarda kullanılır.

Eyüpsultan Cam Giydirme için kullanılan ve PVC malzemeden üretilen dijital baskı folyolar, oluklu ve düz alanlara uygulandığı için kendi içerişinde kollara ayrılır. Örnek olarak, oluklu araç üzerine uygulanan cast folyo 36 mikron kalınlığında olurken, düz zemin üzerine ve araç üzerine uygulanan folyolar ise 80 mikron kalınlığında olur.

Eyüpsultan Cam Giydirme Özellikleri

Eyüpsultan, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. Nüfusu 266 binin üzerinde olan ve ticaret ve hizmet sektöründe çalışanların ağırlıklı olduğu Eyüpsultan ilçesinde, geçtiğimiz her gün yeni iş merkezleri, ticaret alanları ve hastaneler gibi cam giydirmenin kullanıldığı yeni mekanlar açılmaktadır. Bu durum, Eyüpsultan cam giydirme ihtiyacında artış yaratır. İMK Branda olarak Eyüpsultan bölgesinin cam giydirme ihtiyacını, en kalite ürünlerimiz ile karşılıyoruz.

Eyüpsultan Cam Giydirme modelleri arasında yer alan One Way Vision (delikli malzeme) cam kaplı binalarda tercih edilen folyo türüdür. Boydan boya camdan oluşan binalarda görmeye alışık hale geldiğimiz bu model, yapışkan ve delik bir folyo tipidir. Bu malzeme, içeriden dışarıyı gösterir, dışarıdan içeriyi göstermez.

Cam giydirme modelleri arasındaki cephe mesh germe (delikli vinil), delikli olup brandadan üretilmektedir. Tıpkı One Way Vision’da olduğu gibi içeriden dışarıyı görme imkanı sağlar. Mesh, cephe tekniği ile monte edilir. Binanın dış yüzeyine demir karkastan zemin oluşturulur ve üzerine gerilerek monte edilir.

Buzlu Folyo (Kumlu Folyo), genellikle dekoratif amaçlı kullanılır. Asıl amacı, dışarıdan içerisinin gözükmemesi ve aynı zamanda güneş ışınlarının içeriye girmesidir. Camla giydirmenin son modeli olan cam filmi ise, güvenlik amaçlı ve ışığı kesmek için kullanılır. Cam kırılmalarında camın dağılmasını engeller. Bunun yanı sıra bu malzemelerin farklı renkleri de bulunur.

Eyüpsultan Cam Giydirme Kullanım Alanları

Eyüpsultan Cam Giydirme kullanım alanları oldukça geniştir. Ekonomik maliyetli fiyatlara sahip olan cam giydirme, reklam ve dekor amacı ile kullanılır. Reklam ve dekorda tercihler arasındaki yeri, kalıcılık özelliği taşır.

Eyüpsultan Cam Giydirme kullanım alanları, adeta gittiğimiz her yerde bizi takip eder. Çünkü her nereye gidersek gidelim, muhakkak ki cam giydirme ürünleri karşımıza çıkar. Bu kadar çok ve geniş alanlı kullanımı, ne denli güvenilir ve kaliteli bir ürün olduğunu gözler önüne serer. Cam giydirmenin en çok kullanıldığı alanlar şu şekilde sıralanabilir:

  • İş merkezleri
  • Ticaret alanları
  • Kurumsal bünyeler
  • Reklamcılık
  • Hastaneler

Eyüpsultan Cam Giydirme Avantajları

Eyüpsultan Cam Giydirme avantajlarını harmanlayan uzun listede ilk sırada gelen, güneş ışınlarını ve zararlı dış etkenlerden korumasıdır. Bunun akabinde ise binaları yağmurdan, kinetik enerjiden ve kapiler su emmesinden korur.

Cam Giydirme ürünleri, yalıtım kullanılmasına imkan sunarak enerji tasarrufu sağlar. Çatlakların görünmesini önler ve şekil hatalarını giderir. Renk ve doku bozuklukları gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. Bakım ve onarım en aza iner. Çevrenin vazgeçilmeyen dostudur; fonksiyonel, hafif ve estetiktir. Binaya estetik ve modern bir görünüm katar.

Güvenilir Eyüpsultan Cam Giydirme Firması

Eyüpsultan Cam Giydirme kullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve bununla birlikte reklam amaçlı da kullanmak isterseniz, İMK Branda’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı cam giydirmeleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bizimle kolayca irtibat kurabilirsiniz.

İstanbul/Eyüpsultan Cam Giydirme Bilgileri

Hotline