Branda Baskı

Branda baskı, branda malzemesinin üstüne dijital baskı yapılmasıyla elde edilen bir reklam ürünüdür. Branda baskının diğer adı ise vinil baskıdır. Çin ve Avrupa branda olmak üzere 2 çift malzeme kullanılmakta olup, kuş gözünün gerekli olup olmadığı ve ölçüler, branda baskı fiyatlarını belirler. Avrupa brandalar daha kalın ve dayanıklı malzemeden üretilirlerken, Çin brandalar ise daha ucuz ve daha dayanıksızdırlar. Bu nedenle sadece pankart gibi kısa süreli etkinlikler için tercih edilirler.

Branda Baskı Özellikleri Nelerdir?

Branda, üzerine baskı yapılabilen pcv folyo malzemedir. Bu malzemenin üzerine dijital baskı yapılarak branda baskılar elde edilir. Branda baskıların dış etkenlerden koruması son derece önem taşır. Firmaların büyük kısmı klasik tarzda yöntemleri kullanmayı deneseler de, bu yöntemler asla istenilen sonuçları vermez.

Branda baskı hizmeti ile firmalar reklamlarını uzun süre muhafaza edebilir. Branda baskı imalatı ise alanında uzman firmalar tarafından yapılmalıdır. Bunun nedeni, ülkemizin her iklime ve hava değişikliğine maruz kalıyor olmasıdır. Açık hava reklamcılığında kullanılacak branda baskı hizmetinin dayanaklı olması, ekonomik konuda sıkıntı çekmenizi engelleyecektir.

Branda baskıdakullanılan malzeme işlevselliğinden ötürü birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Öyle ki, siyasi parti başkanları, sahne baskı, totem baskı ve reklam amaçlı olan afiş baskılarda, branda baskısı hizmetinden faydalanılır.

Branda Baskı Nerelerde Kullanılır?

Çok fazla tercih edilmeye başlayan branda baskı, kullanımına bağlı olarak kendi içinde ikiye ayrılır. Işıksız branda baskılar ve ışıklı branda baskılar olarak farklı baskı malzemesinden hazırlanmakta olan bu baskılar ile birlikte kullanılacakları alanlara göre en uygunu olacak şekildeki branda baskıların yapılması sağlanmış olacaktır.

Branda baskılar çok kişi tarafından afiş amacı ile kullanılır. Diğer taraftan tanıtım işlemlerinin mümkün olan en iyi şekilde yerine getirilmesi için branda baskılar sıkça tercih edilmektedir.

Branda Baskı Kullanım Alanları

Branda baskısıkça tercih edildiğinden dolayı farklı yerlerde kullanılmaktadır. Kullanım alanlardan birkaçı şöyle sıralanabilir:

 • Duvar kaplama alanları
 • Fuar stand baskısı
 • Atatürk posterleri
 • Sahne baskısı
 • Işıklı tabela branda baskısı olarak ve özellikle de iç mekanlarda yoğun bir şekilde kullanılır.

Branda Baskı Avantajları

Branda baskı avantajlarıarasında en önemlisi, ekonomik olarak tüketicileri zorlamayacak düzeyde olmasıdır denebilir. Bu sayede branda baskı, hedef kitlenin genişlemesini sağlayan büyük bir avantaj haline gelir. Branda baskı için alanında uzman kişilerden hizmet almaya özen göstermek çok önemlidir.

Günümüzde branda baskıların teknikleriyle beraber artık firmalar kendi isteklerine ve kurumsal kimlikleriyle en uygun olduğunu düşündükleri branda baskı modelin için seçimlerini rahat bir şekilde yapıyorlar. Sizler de, reklamcılık alanında sıkça tercih edilen hizmetlerden birisi olan branda baskı ile firma hedeflerinizi gerçekleştirme yoluna koyabilirsiniz. En çok kullanılan branda baskı reklamcılığı hizmetine İMK Branda sayesinde en ekonomik fiyat garantisi ile ulaşabilirsiniz.

branda baskı

  İsim Soyisim
  E-Mail Adresi
  İletişim Numaranız
  Şirketiniz

  İlinizi Seçin

  Tam Adresiniz
  Seçilen Ürün:
  (Montaj sadece İstanbul içi içindir.)
  branda baskı fiyatları
  Hotline