Şeffaf Branda – Kış Bahçesi

Şeffaf Branda, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılma imkanı sunan ve saydam kapanma özelliğine sahip olan çadır sistemi olarak tanımlanabilir. Kış bahçesi, bölmeler arasında şeffaf duvar işlevi gören ve manuel olarak toplanabilen fermuarlı branda modelidir. Şeffaf brandalar, hızlı kurulur ve kolayca taşınabilir.

Kış Bahçesi, kullanıldığı mekanlarda ısı ve ses yalıtımını sağlarken, kullanıldığı alanı dış etkenlerden korur. Bu sayede enerji faturaları üzerinde de maliyet azaltıcı etkisi oldukça fazladır. Saydam olması sayesinde adeta içeriyi ve dışarıyı gösteren bir duvar özelliğinde olan şeffaf branda, kullanıldığı ortamı toz, su ve yağmurdan korur.

Kış Bahçesi Özellikleri

Şeffaf brandalar, iç ve dış yüzeyi mika, naylon veya kalın branda kumaşından yapılmış branda çeşididir. Genellikle ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılan şeffaf mika malzemesi, şeffaf branda da kullanılır. %100 PVC’ den oluşan bu malzeme cam gibi bir yüzeye sahip olduğu için, içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır.

Kış bahçesi, metal aksamı alüminyum veya çelikten üretilmiş olan, paslanmayı önleyici şekilde boyanan brandadır. De monte ya da sabit olarak tasarlanan şeffaf brandalar, çekme, sararma veya koku yapma gibi olumsuz etkenlere karşı arındırılmış şekilde üretilir.

Şeffaf branda özellikleri arasında, kenarlarındaki fermuarlar sayesinde kapalı olarak kullanılabilme özelliği bulunur. Aynı zamanda şeffaf brandanın fermuarları açılıp toplandığında, açık alan elde edilerek de kullanılabilir.

Şeffaf Branda Kullanım Alanları

Şeffaf branda kış bahçesi, birçok alanda kullanılan branda modellerinden biridir. Özellikle kafe, restoran gibi işletmelerde  havaların soğuk ve yağışlı olduğu için dış mekanların kullanılamaz duruma geldiği dönemlerde sıkça tercih edilir. Şeffaf branda sayesinde işletmelerin dış mekanları da kapatılarak kullanılmaya devam edilebilir. Bu özelliği sayesinde özellikle kafe ve restoran sahipleri tarafından sıkça tercih edilir. Diğer şeffaf branda kullanım alanları ise şöyle sıralanabilir:

 • Evlerde (kış bahçesi olarak)
 • Kafeler
 • Restoranlar
 • Küçük işletmeler

Kış Bahçesi Avantajları

 • Renk ve model yelpazesi oldukça geniştir.
 • En önemli özelliği içeriyi ve dışarıyı net olarak göstermesidir.
 • Cam ve pimapen gibi yapılara göre daha uygun fiyatlıdır.
 • Ev, bahçe, kafe ve fabrika içinde bölme yapmak için kullanılabilir.
 • Oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür.
 • İsteğe bağlı olarak fermuarlı veya halka sistemi ile perde olarak kullanılabilecek şekilde üretilebilir.

Şeffaf Branda Fiyatları

Kullanımı oldukça basit ve kullanışlı olan Şeffaf Branda Kış Bahçesi fiyatları, oldukça uygundur. Branda fiyatları belirlenirken, brandanın kullanılacağı alan ve ebatları göz önünde bulundurulur. Aynı zamanda kış bahçesinde kullanılan kumaşın kalitesi ve mekanik aksamın çeşidi de fiyatı büyük oranda etkiler.

İMK Branda olarak en kaliteli kumaşlardan ürettiğimiz şeffaf branda modellerini, en uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize sunuyoruz. Bu sayede şeffaf branda kış bahçenizi dış etkenlere bağlı olarak solma ya da erime gibi problemler yaşamadan uzun süre kullanabilirsiniz. Kış bahçesi ve diğer branda modelleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden branda modellerimizi inceleyebilir, istek ve ihtiyacınıza uygun şeffaf branda modelini firmamızda bularak, kolayca satın alabilirsiniz.

şeffaf branda kış bahçesi

  İsim Soyisim
  E-Mail Adresi
  İletişim Numaranız
  Şirketiniz

  İlinizi Seçin

  Tam Adresiniz
  Seçilen Ürün:
  (Montaj sadece İstanbul içi içindir.)
  branda
  Hotline