Beşiktaş Dijital Baskı – Beşiktaş Ozalitçi / Copy Center Merkezi

Beşiktaş Dijital Baskı, Dijital Baskı Merkezi firması İmk Branda Reklam ile bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Beşiktaş Dijital Baskı Özellikleri Nelerdir?

Beşiktaş Dijital Baskı, bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğidir. Kendisinden sonra gelen baskı yöntemlerine göre çok daha pratik, esnek ve hızlıdır. Ofset baskıya göre daha hızlı baskı sürecine sahip olması ve ofsette kullanılan metal parça ya da kalıpların olmaması nedeniyle tercih edilir. Ayrıca gün geçtikçe düşen dijital baskı maliyetleri de bu sistemin yaygınlaşmasında oldukça rol oynamıştır.

Beşiktaş Dijital Baskı , daha derin bir detay ile dijital yapılanan ortamların, birden fazla sağlayıcı desteği ile beraber işlenerek, kumaş, bez, kağıt, folyo, cast folyo, mesh, delikli branda, vinly, one way vision gibi maddelere uygulama tekniğidir.

Beşiktaş Dijital Baskı Firması

Beşiktaş Dijital Baskı Firması, genellikle küçük boyutlu işler için başvurulan dijital baskı hizmetini en hızlı ve kaliteli şekilde sunar. Dijital baskı ofset baskıya göre daha maliyetli olsa da, çok daha hızlı bir yöntemdir.

Beşiktaş Dijital baskı, zamanı kısıtlı olan insanlar tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Diğer baskılara göre bir tık daha fazla ödeseniz de maliyetinin karşılığını hızı ve kalitesiyle kısa sürede verir. Zaman sizin için sorun ise işi çabucak bitirebilmek için dijital baskıyı kullanmak çok doğru bir tercihtir. Bu sayede istediğinden bile daha kısa bir sürede baskı işinizi tamamlayabilirsiniz.

Beşiktaş Dijital Baskı Materyalleri

1. Branda- Vinly

Beşiktaş Dijital Baskı malzemeleri afiş, pankart, poster, ışıklı ve ışıksız tabela benzeri displayerler, bina giydirme, seçim ve özel günler için uygulama, tanıtım görselleri, mağaza görselleri, alan kaplamalar, iç ve dış mekan baskıları gibi neredeyse her alanda kullanılır. Işıklı branda ve ışıksız branda, blackout branda olmak üzere üç farklı çeşit barındırır. Renk ne olursa olsun, yüksek çözünürlüklerde dijital baskı yapılabilir.

2. One Way Vision

One Way Vision, halk arasında delikli folyo olarak da bilinir. Mekan içine güneş ışınlarının girmesini önleme amacı ile kullanılır. İçeriden dışarının görünmesini dışarıdan ise içerinin görünmemesini sağlar. Mağaza camları ve kuaför camları, en geniş kullanım alanıdır. Folyo, mesh, poster, aktif, roll-up, x-banner, kanvas dijital baskı için uygun olan malzemedir. Bu materyalle, yüksek çözünürlüklerde baskılar yapılabilir. Malzeme seçimi, PVC dayalı olan bu materyalde çok büyük önem taşır.

3. Mesh (Delikli Branda)

Delikli Branda, fuar standları, bina giydirme, afiş, poster, pankart, seçim çalışmaları ve mağaza dış giydirmeleri gibi birçok alanda kullanılır. One way vision’ın branda halidir. Her renkte yüksek çözünürlüklerde dijital baskı yapılır. Diğer branda çeşitlerine göre daha dayanıklıdır. Bunun sebebi ise havayı geçiren delikleri olmasıdır.

4. Cast Folyo (Arac Folyosu)

Yarı cast folyo, düz folyo ve cast folyo olarak üç farklı çeşitliliğe ayrılır. Yarı cast folyo; kanallı ve girintili yüzeyi bulunmayan araçlarda tercih edilir. Kast folyodan daha kalındır. Düz folyo; araçlardaki kanallar üzerinde dönemediğinden dayanaksız ve bir o kadar da kısa ömürlüdür. Araç üzerinde kısa süreli kullanılacak olursa tercih edilmelidir. Cast folyo; araç kaplamalarında kalite için tercih edilir.

5. Folyo

Folyo baskı; fotoblokta; tabelada, kapı isimliklerinde, cam kaplamada, tabelalarda, araçlarda, mağaza görsel uygulamalarında, bez ve branda üzerinde vb. birçok alanlarda kullanılır. PVC dayalı olduğundan diğerlerine göre çok daha dayanıklıdır.

Beşiktaş Dijital Baskı’da İMK Garantisi

Beşiktaş Dijital Baskı alanında hizmet veren firmamız, sektörde lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kaliteli ürünleri, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve işinde uzman kadrosu ile hizmet veren Beşiktaş Dijital Baskı, müşterilerinin dijital baskı ihtiyaçlarını, en hızlı ve kaliteli şekilde en uygun fiyat garantisi ile karşılar.

İstanbul/Beşiktaş Dijital Baskı Bilgileri

Hotline