Bayrampaşa Brandacı

Bayrampaşa Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Bayrampaşa Branda İmk Branda Reklam’da!

Bayrampaşa Branda Nedir?

Branda, saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir. Bayrampaşa Branda modelleri arasında arasında yer alan şeffaf branda-kış bahçeleri, iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmiş branda modelidir. Brandalar, işletmelerde kullanıldığında mekanı olumsuz hava koşullarından koruduğu gibi, işletmeye estetik ve modern bir görünüm katarak, müşterilerin ilgisini çekmekte oldukça etkilidir.

Yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur.

Bayrampaşa Branda Nerede Bulunur?

Bayrampaşaİstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Nüfusu 266 binden fazla olan ve ticaret ve hizmet sektöründe çalışanların ağırlıklı olduğu Bayrampaşa ilçesinde, her geçen gün yeni kafeler, restoranlar gibi tentenin sıkça kullanıldığı işletmeler açılmaktadır. Bu da Bayrampaşa Branda ihtiyacının her geçen gün daha fazla artmasına neden olur. 

İMK Branda olarak Bayrampaşa bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Bayrampaşa branda

Bayrampaşa Branda Nerelerde Kullanılır?

Bayrampaşa’da Branda’nın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar

  • Kafeler
  • Restoranlar
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları olarak sıralanabilir.

Bayrampaşa Branda kullanım alanları oldukça geniştir. Bayrampaşa Branda kullanım alanları, fazla olması ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu kanıtlar. 

Brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

Bayrampaşa Branda Özellikleri

Brandalar, kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. Bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.

Bayrampaşa Şeffaf Branda avantajları arasında ilk sırada, kötü hava koşullarında bile bahçenizi kullanmaya devam edebilmek gelir. Bahçeniz için şeffaf branda kullanarak, olumsuz hava koşullarında bile bahçenizi rahatınızdan ödün vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Güvenilir Bayrampaşa Branda Firması

Bayrampaşa Şeffaf Branda Firması, kış bahçesi, kafe, restoran ve otel gibi mekanlarda, alanları birbirinden ayıran şeffaf bir duvar görevi üstlenen brandalar üretir. Şeffaf branda sayesinde dış mekanlar her mevsim olumsuz hava şartlarından korunarak, kullanılmaya devam edilir. 

Ayrıca, şeffaf brandanın farklı renk ve model seçenekleri sayesinde kullanılan ortama şık ve estetik bir görünüm katılır.

Bayrampaşa Şeffaf Branda kullanarak mekanınızı güzelleştirmek ve olumsuz hava şartlarından korunmak isterseniz, İMK Branda’nın birbirinden kaliteli, estetik ve uygun fiyatlı brandaları arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun için internet sitemiz veya iletişim numaramız üzerinden bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa Branda Bilgileri

Hotline