Ayazağa, Maslak Dijital Baskı – Ayazağa, Maslak Ozalitçi / Copy Center Merkezi

Ayazağa Dijital Baskı, Dijital Baskı Merkezi firması İmk Branda Reklam ile bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Ayazağa Dijital Baskı Nerelerde Kullanılır?

Ayazağa Dijital baskı, ortamda görsel ve metinlerin çoklu materyaller üzerine basılması olarak tanımlanabilir. Dijital baskı, materyaller üzerine baskı yapabilmenizi sağlayan onlarca farklı yöntemlerden sadece bir tanesidir. Çoğunlukla küçük çaplı baskılar için tercih meselesi olan dijital baskı, diğer baskı çeşitlerine göre daha maliyetli ancak daha hızlı olan bir yöntemdir. Dijital baskı ve diğer baskı çeşitleri arasında farklılıklar bulunmaktadır.

Ayazağa Dijital Baskı Özellikleri

Ayazağa, Türkiye’nin en önemli şehirlerinin başında gelen İstanbul’un Sarıyerilçesine bağlı bir semt ve mahalledir. Nüfusu 35 binden fazla olan Ayazağa ilçesinde, her geçen gün Ayazağa dijital baskı ihtiyacı daha da artmaktadır. İMK Branda olarak Ayazağa bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde karşılıyoruz.

Ayazağa Ofset baskı ve dijital baskı arasında olan en büyük farklılık, dijital baskı kullanılırken baskı kalıplarını değiştirmenin mecburi olmamasıdır. Ofset baskı makinelerinde baskının kalıpları sürekli olarak değiştirilmelidir ve bu işlemlerin bir yarısı manuel olarak yapılmalıdır. Bu, ofset baskı için baskı süresini dijital baskıya göre daha da uzatır. Seri olarak yapılmak istenen baskılar için dijital baskı en ideal olan baskı çeşididir. Dijital baskı eğer değişiklik yapılmak istendiğinde değişikliğe karşı daha esnektir.

Ayazağa Dijital Baskı Avantajları

Ayazağa Dijital baskı için basım sayısı arttıkça maliyet tutarı da artar. Kısıtlı bir zamanınız varsa ve bir an önce baskı işinizi yetiştirmek istiyorsanız, ofset baskı yerine dijital baskıyı kullanmak işi tamamlama zamanınıza ciddi anlamda avantaj kazandıracaktır. Eğer ofset baskıyı tercih edecek olursanız, dijital baskı kadar hızlı olmayabilir ve yetiştirmek istediğiniz baskıları dijital baskıda olduğu kadar hızlı elde edemeyebilirsiniz. Bu noktada dijital baskının ne kadar hızlı olduğu kolayca anlaşılır ve hız konusunda diğer baskı çeşitlerinin önüne geçerek, onları eler.

Ayazağa Dijital baskı kullanımı size oldukça fazla avantajlar sağlar. Dijital baskının avantajlı durumlar; oluşturduğu baskı adedi, baskı türü, tasarım esnekliği, baskı kalitesidir. Bunların arkasından gelen avantajlar şu şekildedir:

  • Zaman sıkıntısı yaşıyorsanız işi bitirmekte önemli bir hız kazandırır.
  • Üretim kapasitesini yüksek ölçülere çıkarır.
  • Daha esnek bir tasarım süreci sunar.
  • Diğer baskılara oranla daha az kimyasal kullanılır.

Ayazağa Dijital Baskı Tercih Edilme Nedenleri

  • Yüksek hız: Dijital baskı, bir saatte yaklaşık 12 bin çıktı alabilmektedir. Ön üretim aşamasının gerekli olmadığı dijital baskıda, baskı öncesi süreç yüksek miktarda kısalmıştır. Özelliği sayesinde, zaman sıkıntısı içerisinde olup, acil baskıya ihtiyaç duyan kişiler tarafından dijital baskı tercih edilmektedir.
  • Tasarımda vermiş olduğu esneklik: Dijital baskıda kalıp kullanımı olmadığı için kişilere özel tasarımlar bile yapabilmek mümkündür. Bu sayede tasarımcı ve müşteri dilediğince baskı ürünü tasarlayabilir. Buna ek olarak veriler üzerinde de istenildiği gibi düzenleme yapılabilmektedir. Bu veriler elektronik ortamda depolanmakta ve istenildiğinde geri getirilmektedir. Aradan uzun zaman geçse bile kalıba ihtiyaç olmadığından aynı tasarımı bastırmak mümkündür.
  • Düşük maliyet: Dijital baskı, ofset baskı çeşidine göre çok daha az maliyetlidir. Bunun nedeni dijital baskıda ön üretim aşamasının olmamasıdır. Bundan dolayı dijital baskının birim maliyeti oldukça düşüktür. Bununla sayede hem iş zamanından hem de malzeme kullanımından ciddi oranda tasarruf sağlanır.

İstanbul/Ayazağa Dijital Baskı Bilgileri

Hotline