Ayazağa Brandacı / Maslak, İstanbul

Ayazağa Branda çeşitlerini bulunduğunuz bölgeye hemen sipariş verebilirsiniz.

Ayazağa Branda (Şeffaf Branda)

Ayazağa Branda Nerelerde Kullanılır?

Ayazağa Branda, saydam kaplama özelliği bulunan, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılabilen çadır sistemidir. Ayazağa branda kullanıldığı mekanlarda ısı ve nem yalıtımı sağlarken, kullanıldığı alanları olumsuz hava şartlarından korur. Üstelik üstün özelliklerine rağmen fiyatı da oldukça uygundur. Saydam olması sayesinde içeriyi ve dışarıyı gösterir. Bu özelliklerinin yanında hızlı kurulum ve taşıma özelliği de vardır; basit kurulumu ile kolayca taşınır.

Ayazağa Branda Kullanım Alanları

Ayazağa Branda kullanım alanları oldukça geniştir. Brandalar, otel, restoran ve kış bahçeleri gibi yerlerde maliyeti çok yüksek fiyatlara bedel olan cam balkon yerine sıkça tercih edilir. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan şeffaf brandalar, mekanları birbirinden ayırabilen bir duvar işlevi görür. Havaların yağışlı ve soğuk olduğu mevsimlerde etkisiz kalan dış alanlar için, çok işlevsel ve estetik bir tercihtir.

Ayazağa Branda kullanım alanları, fazla olması ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu adeta kanıtlar niteliktedir. Brandanın günümüzde en fazla kullanıldığı alanlar:

  • Kafe
  • Restoran
  • Ev
  • Yardım çadırları
  • Şantiye çadırları
  • Afet çadır brandaları

Ayazağa branda

Ayazağa Branda Özellikleri

Ayazağa, Türkiye’nin en önemli şehirlerinin başında gelen İstanbul’un Sarıyerilçesine bağlı bir semt ve mahalledir. Nüfusu 35 binden fazla olan Ayazağa ilçesinde, her geçen gün Sarıyer Branda ihtiyacı artmaktadır. İMK Branda olarak Ayazağa bölgesinin branda ihtiyacını, en kaliteli ve modern branda modellerimiz ile karşılıyoruz.

Ayazağa Branda modelleri arasında yer alan şeffaf branda-kış bahçeleri, iç yüzeyi ve dış yüzeyi naylon, mika ve kalın branda kumaşından üretilmiş branda modelidir. Yapımında kullanılan şeffaf mika çanta gibi aksesuarlar da sıkça kullanılır. Aynı zamanda bu kumaş malzeme, PVC’den oluşur. Cam gibi saydam olması sayesinde içeriden dışarıyı gösterme özelliği bulunur.

Ayazağa Şeffaf Branda Fiyatları

Ayazağa Şeffaf Branda, yüzeyi sayesinde her mevsim kullanılma imkanı sunan ve saydam kapanma özelliğine sahip olan çadır sistemi olarak tanımlanabilir. Kış bahçesi, bölmeler arasında şeffaf duvar işlevi gören ve manuel olarak toplanabilen fermuarlı branda modelidir. Şeffaf brandalar, hızlı kurulur ve kolayca taşınabilir.

Ayazağa Branda Fiyatları, tercih edilen ürünün modeline göre değişiklik gösterebilir. Mekanı için şeffaf branda modelini tercih etmek isteyenler, taleplerine uygun model ve renkteki ürünü firmamızda kolayca bulabilir.

Ayazağa Şeffaf Branda Kış Bahçesi sayesinde iç ve dış mekan bölmelerinde oldukça kullanışlı alanlar oluşturulabilirken, brandanın kolayca taşınıp kurulabilmesi sayesinde pratik bir kullanıma sahip olunabilir.

Ayazağa Branda için İMK Yanınızda!

Ayazağa Branda ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçebilir, en kaliteli ürünlere en uygun fiyat garantisi ile sahip olabilirsiniz. Ayazağa branda modellerimizi internet sitemiz üzerinden inceleyebilir, istediğiniz zaman kolayca satın alabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan birbirinden kaliteli brandalarımızı, her mekanda uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz brandaları, en kaliteli ve uygun fiyatlı şekilde almak isterseniz, İMK Branda ile site üzerindeki iletişim formundan veya telefon numarasından kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ayazağa Branda Bilgileri

Hotline